DJ MATUSVE


Vitajte

Som rád, že ste navštívili moju stránku.

Milujem všetko čo má rytmus a štýl.

Rozdávam radosť a zabávam ľudí!

Plním Vaše hudobné želania.


Prečítajte si niečo o mne.

Dj Matúš Vē

Vlastným menom Matúš Vaško. Dj-ingu sa venujem už niekoľko rokov. Som hudobník telom a dušou. Samotnou tvorbou hudby a experimentovaním som prišiel na to, že práve DJ-ing je ”to pravé”. V začiatkoch som hrával v malej kaviarni len na “dotvorenie atmosféry” (Minimal, Ambient, Deep House), neskôr som sa hudbe začal venovať viac komerčne: hlavne kluby a diskotéky. Neskôr som sa vyprofiloval na DJ-a pre súkromné párty, čo ma nesmierne oslovilo, pretože som stále na novom mieste, z novými zaujímavými ľudmi a hrám multižánrovo. Nerád obmedzujem hudobný štýl, milujem tanečné veci, Rock’n’Roll, Swing, Latino, RnB, Funky ale aj Deep House, Progressive, prípadne nadupanú Rockovú muziku na ktorej som vyrastal s mojou kapelou …

Maximálne ma teší ak sú hostia radostní, spokojní, doslova nadšení že si našli v mojom playliste skladbu, ktorá im vzbudzuje spomienky na mladosť alebo si len tak chcú zaspievať a zatancovať.

Baví ma spojenie tradičných zvykov s moderným štýlom, dotvorené skvelým osvetlením a prepracpvaným výberom dobrej hudby. Na nezabudnuteľnej párty Vám ponúknem ten najlepší tanečný mix, ktorý Vás nenechá sedieť na stoličke…

Viac o štýloch a interpretoch sa dozviete po vybratí eventu v časti PORTFÓLIO→

Už sa teším na Vašich hostí ako to rozbehneme na Vašej párty!


Prezrite si akým spôsobom bavím ľudí

Venujem sa prevažne hraniu na svadbách, firemných akciách alebo iných súkromných párty. Ozvučujeme a osvetľujeme koncerty, podujatia.

Rád Vám priblížim akým štýlom sa snažim uspokojiť svoju klientelu už niekoľko rokov. Či už nahliadnutiu do playlistov, ktorými zabávam ľudí, alebo si len tak prečítajte niečo o mojej práci.

Vyberte si o aký typ akcie alebo služby máte záujem v sekcii:

PORTFÓLIO

PORTFÓLIO