DJ MATUSVE


Vitajte vo svete hudby

Milujem všetko čo má rytmus a štýl.

Rozdávam radosť a snažím sa ľudí zabávať.


Prečítajte si niečo o mne.

Dj Matúš Vē

Alias Matúš Vaško

Dj-ingu sa venujem už niekoľko rokov. Od detstva som túžil zabávať ľudí hudbou – spočiatku hrou na klavíri, gitare, no moja túžba najmä po elektronickej hudbe rástla. Až samotnou tvorbou hudby a experimentovaním s ňou som prišiel na to, že práve DJ-ing je ”to pravé”. V začiatkoch som hrával v malej kaviarni len na “dotvorenie atmosféry” (minimal, ambient, deep house), neskôr som sa hudbe začal venovať viac komerčne: hlavne kluby a diskotéky. Neskôr som sa vyprofiloval na DJ pre súkromné párty, čo ma nesmierne oslovilo, pretože som stále na novom mieste, z novými zaujímavými ľudmi a hrám multižánrovo. Nerád obmedzujem hudobný štýl, milujem Rock’n’Roll, Swing, Latino,RnB,…

Maximálne ma teší ak sú hostia radostní, spokojní, doslova nadšení že si našli v mojom playliste skladbu, ktorá im vzbudzuje spomienky na mladosť alebo si len tak chcú zaspievať.

Baví ma spojenie tradičných zvykov s moderným štýlom, dotvorené skvelým osvetlením a prepracpvaným výberom hudby. Na nezabudnuteľnej párty Vám ponúknem ten najlepší tanečný mix, od Oldies cez SK-CZ, veľa rock’n’roll-u, až po mainstream, radio hity, RnB Oldschool, 60’s 70’s 80’s 90’s, funky a mnoho tanečnej hudby… Viac o štýloch a interpretoch sa dozviete v sekcii PLAYLIST→

Už sa teším na Vašich hostí ako to rozbehneme na Vašej párty!


Prezrite si akým spôsobom bavíme ľudí

Venujem sa prevažne hraniu na svadbách, firemných akciách alebo iných súkromných párty. Prípadne ozvučujeme alebo osvetľujeme menšie koncerty, podujatia.

Rád Vám priblížim akým štýlom sa snažim uspokojiť svoju klientelu už niekoľko rokov. Či už nahliadnutiu do playlistov, ktorými zabávame ľudí, alebo si len tak prečítajte niečo o našej práci.

Vyberte si o aký typ akcie alebo služby máte záujem v sekcii:

PORTFÓLIO

PORTFÓLIO