O MNE


Vitajte!


Prečítajte si niečo o mne.

Dj Matúš Vē

Vlastným menom Matúš Vaško. Dj-ingu sa venujem už niekoľko rokov. Som hudobník telom a dušou. Samotnou tvorbou hudby a experimentovaním som prišiel na to, že práve DJ-ing je ”to pravé”. Vo svojich začiatkoch som hrával v malej kaviarni len na “dotvorenie atmosféry” (Minimal, Ambient, Deep House), neskôr som sa hudbe začal venovať viac komerčne: hlavne kluby a diskotéky. Postupne som sa vyprofiloval na DJ-a pre súkromné párty, čo ma nesmierne oslovilo, pretože prostredníctvom svojej práce mám možnosť spoznávať nové miesta, spoznávať zaujímavých ľudí a kreatívne sa hudobne multižánrovo realizovať. Nerád obmedzujem hudobný štýl, milujem tanečné veci, Rock’n’Roll, Swing, Latino, RnB, Funky ale aj Deep House, Progressive, prípadne rockovú muziku na ktorej som vyrastal spolu so svojou kapelou …

Maximálne ma teší ak sú hostia radostní, spokojní, doslova nadšení že si našli v mojom playliste skladbu, ktorá im vzbudzuje spomienky na mladosť alebo si len tak chcú zaspievať a zatancovať.

Baví ma spojenie tradičných zvykov s moderným štýlom, dotvorené skvelým osvetlením a prepracovaným výberom dobrej hudby.

Na nezabudnuteľnej párty Vám ponúknem ten najlepší tanečný mix, ktorý Vás nenechá sedieť na stoličke…

Viac o štýloch a interpretoch sa dozviete po vybratí eventu v časti PORTFÓLIO→

Už sa teším na Vašich hostí!


Prezrite si akým spôsobom bavím ľudí…

Venujem sa prevažne hraniu na svadbách, firemných akciách alebo iných súkromných párty. Ozvučujeme a osvetľujeme tiež koncerty či iné spoločenské podujatia.

Rád Vám priblížim akým štýlom sa snažím uspokojiť svoju klientelu už niekoľko rokov. Môj hudobný vkus Vám priblíži nahliadnutie do playlistov, ktorými zabávam ľudí. Ak nemáte chuť počúvať, len tak prečítajte niečo o mojej práci.

Vyberte si o aký typ akcie alebo služby máte záujem v sekcii:

PORTFÓLIO

PORTFÓLIO