O MNE

Môj príbeh.

Nebudem unavovať históriou ani kazetovými prehrávačmi a nahrávaním songov z rádia alebo žiarovkovými svetelnými efektami na prvej diskotéke, kde som hral ako DJ. Ale v skratke som si prešiel od kaziet, cez CD, ktoré stále mám a svoj archív z ruky nedám až po aktuálne digitálny DJing a aktuálne trendy, ktoré stále sledujem. Vrátane technických vychytávok, noviniek a profi riešení.

Som hudobník telom a dušou. Medzi hraním diskoték a zapajaním zvukovej a svetelnej techniky som sa skamarátil s hudobnými nástrojmi, ale hlavne s elektrickou gitarou. Neskôr s Rockovou kapelou, kde sme mali určitý čas svoju chvíľu slávy na koncertoch alebo v štúdiu. Obetoval som hudbe veľmi veľa času.

Hraním ako DJ som začal naplno asi niekedy v rokoch 2009. Od klubov, diskoték som presedlal na súkromné párty, svadby a firemné akcie. Kde chcem zostať pretože ma to napĺňa a baví hlavne pre multižáner, ktorý nie je jednotvárny.

Je to práca, ktorá ma baví. Aj preto, že mám možnosť vidieť nové miesta, spoznávať zaujímavých ľudí a kreatívne sa hudobne všestranne realizovať. Nerád sa obmedzujem hudobný štýlom, milujem tanečné veci, Rock'n'Roll, Swing, Latino, RnB, Funky ale aj House, Disco a Oldies... Baví ma spojenie tradičných zvykov s moderným štýlom, dotvorené skvelým osvetlením a prepracovaným výberom dobrej hudby.

Viac o štýloch a interpretoch sa dozviete po vybratí eventu v časti PORTFÓLIO→

Späť na SLUŽBY→