O mne

 

Prečítajte si niečo o mne.

Dj Matúš Vē

Alias Matúš Vaško

Dj-ingu sa venujem už viac ako 10 rokov. Od detstva som túžil zabávať ľudí hudbou – spočiatku hrou na klavíri, gitare, no moja túžba najmä po elektronickej hudbe rástla. Až samotnou tvorbou hudby a experimentovaním s ňou som prišiel na to, že práve DJ-ing je ”to pravé”. V začiatkoch som hrával v malej kaviarni len na “dotvorenie atmosféry” (minimal, ambient, deep house), neskôr som sa hudbe začal venovať viac komerčne: hlavne kluby a diskotéky. Zrazu som bol pozvaný zahrať známemu svadbu, čo ma nesmierne oslovilo, pretože som si mohol zahrať multižáner. Odvtedy sa svadbám venujem naplno, pretože nerád obmedzujem hudobný štýl, milujem Rock’n’Roll, Swing, Latino,RnB,… Svoje hudobné pôsobenie som teda postupne vyprofiloval len na svadobné párty.

Maximálne ma teší ak sú hostia radostní, spokojní, doslova nadšení že si našli v mojom playliste skladbu, ktorá im vzbudzuje spomienky na mladosť alebo si len tak chcú zaspievať.

Baví ma spojenie tradičných zvykov s moderným štýlom, dotvorené skvelým osvetlením a prepracpvaným výberom hudby. Na nezabudnuteľnej svadobnej hostine Vám ponúknem tanečný mix, folklór, SK-CZ, veľa rock’n’roll-u, ale aj mainstream, radio hity, RnB Oldschool, Oldies, 60’s 70’s 80’s 90’s, funky a mnoho tanečnej hudby… Viac o štýloch a interpretoch sa dozviete v sekcii PLAYLIST→

Už sa teším na Vašich hostí ako to rozbehneme na Vašej párty!


Prezrite si teda akým spôsobom bavíme ľudí

PLAYLIST