OSVETLENIE

OSVETLENIE PARKETU

Základ dobrej zábavy je samozrejme dobrá hudba, kvalitný zvuk ale bez svetla by to nebolo ono. Otočné hlavy, farebné towery a ostatné reflektory dodávajú parketu priestor pre tie najlepšie tanečné kreácie Vašich hostí. Je to súčasťou takmer každej dobrej párty. Inštalované sú podľa typu priestoru a možností. Tak aby boli použité najefektívnejšie.

DEKORAČNÉ OSVETLENIE

Medzi dekoračné osvetlenie patria skôr biele, jemne modré alebo pastelovo ružové odtiene. Nastavenie svetiel je možné prispôsobiť podľa typu miestnosti, kde je daná akcia.

 

 

OSVETLENIE STIEN

Na dotvorenie atmosféry každého priestoru je presne osvetlenie stien. Zhasneme klasické svetlá v priestore a potom vyniknú dekoračné osvetlenia stien/ priestorov. Uvolnia atmosféru a Vaši hostia sa budú cítiť útulnejšie. Trendové farebné osvetlenie je možné doladiť podľa Vašich požiadaviek či už počtom farbou, alebo intenzitou.

FAREBNÉ OSVETLENIE

Farebné osvetlenie je vhodné na tanečné párty, alebo eventy, kde sa stretávajú hostia, najmä pri príležitosti narodenín alebo na firemnej párty, prípadne pri kombinácii DJa a kapely.