HUDBA NA SVADBU

AKÝM ŠTÝLOM HRÁM? ČO PONÚKAM?

Máte predstavu o Vašom dni?!

Máte radi komerčnú tanečnú hudbu? Spoločenské/klasické tance? Alebo ste skôr rockeri? Či máte radšej taký pravý "Oldies"?

Chcete podať hosťom bohatú dávku hudby? Odporúčam "DJ mix štýl" namixujem ten najlepší koktejl hudby len pre Vás!


Hoci milujem rozmanitosť hudby na svadbách, zároveň som aj fanúšikom základnych tradícií - typických pre tento výnimočný deň:

OBRAD

Veľmi obľúbené pre túto časť Vášho dňa sú skladby v štýle 50-tych a 60-tych rokov, napríklad Luis Armstrong, Tracy Chapman, Elvis Presley prípadne skladby interpretov ako John Legend, Michael Bublé, Bruce Springsteen alebo jemné Jazzové cover verzie obľúbených interpretov…

PRIVÍTANIE / PRÍHOVOR

Moderujeme v slovenskom alebo anglickom jazyku. Predovšetkým platí - na žiadnej svadbe nesmie nastať ticho. Po príhovore rodičov, alebo svedka moderujem celú svadbu vrátane oznamov, pozývania do tanca či uvedenia skladieb. Jednoducho aby hostia vedeli čo sa deje.

MLADOMANŽELSKÝ TANEC

Skladba ktorou Vy a Váš partner otvoríte tanečnú zábavu ako mladomanželský pár. Preto si nezabudnite zvoliť pieseň, ktorá vo Vás vzbudzuje spomienky na určitý/dôležitý - jedinečný moment vo vašom živote alebo takú, ktorá sa Vám obom páči. Či to už bude klasický tanec, tango, cha-cha, alebo len pomalé romantické tempo - táto skladba patrí Vám - užívajte si ju!

KRÁJANIE TORTY

Tú najsladšiu skladbu, na ktorú máte tie najkrajšie spomienky? Alebo to zoberieme z tej veselšej stránky? Sugar Sugar (The Archies) alebo Maroon 5 – Sugar sú najpoužívanejšie skladby tohto momentu. Samozrejme, som otvorený Vašim návrhnom a zahrám čokoľvek na Vaše želanie.

ČEPČENIE NEVESTY

Ak práve táto časť nie je v réžii folklórnej skupiny alebo dievčeniec v krojoch ako to už na slovenských svadbách býva zvykom, vytvoríme hudobný podklad my, pričom najčastejšie nesmú chýbať skladby ako: Od Buchlova vietor veje, Zbohom ostávajte alebo Parta moja parta…

TANEČNÁ PÁRTY

Snáď šetci milujeme FUNKY, OLDIES, 80's / 90's music! A ostatnú hudbu stvorenú len pre tanec! Zaspievame si aj Česko-slovenské skladby, vôbec nemusíme hrať "kolotočárske" odrhovačky typu Mašinka, alebo Dlouhá noc, ale kludne aj staršiu kvalitnú slovenskú hudbu.

TANEČNÝ WORKSHOP

Nebojte sa oživiť Vašu svadobnú párty kľudne aj LATINO workshopom, alebo štýlom ktorí máte radi. Rád pomôžeme s programom alebo hrami.

MLADOMANŽELSKÝ KVÍZ

Nielen mladomanželský kvíz je momentálne trendom. Ale stále sa používajú aj hry ako klobúkový alebo stoličkový tanec. Avšak máme aj nejaké novinky v svadobných hrách, ako napríklad 12 želaní mladomanželov, alebo svadobný milionár, prípadne svadobná tombola.

SPOLOČENSKÉ TANCE

Kedže niektorí mladomanželia chodia na tanečné kurzy a veľa z nich majú radi spoločenské tance, rád pripravíme playlist tohto typu, prípadne rozprúdime zábavu inými spoločnými tancami.

KLASICKÉ TANCE

Medzi klasiku patrí samozrejme aj slovenské tango, alebo iné retro, ktoré sa bude páčiť nielen mladým ročníkom, ale nájdu si svoje aj staršia posádka svadobnej zostavy. Nebojíme sa ani ľudovej tvorby, avšak všetko s mierou a samozrejme len na Vaše hudobné želania.

HUDBA V POZADÍ

Nemenej však záleží aj na podmazovej hudbe, ktorú vnímajú podvedome všetci hostia. Tu odporúčam začať pomalšou Jazz / Lounge / Chillout hudbou alebo piano music. Neskôr pokračujeme chillout verziami cover songov, napríklad v prevedení bossa nova, jazz, classic, Sting, Michael Bublé, a iní.
  


 

WISHLIST / BLACKLIST

Hudby je na svete toľko, že si žiadny DJ nemôže byť istý, čo sa klientovi bude zaručene páčiť. Skúsený DJ však vie odhadnúť čo zhruba zaberie na jeho hostí. S tými skôr narodenými sa môžeme baviť na Kája Gotta, Weitera, Grigorova, Grúňa a prípadne trochu ľudovej tvorby ako Profil, Repete, Kmeťoband a podobne. Ale naopak na mladších hostí zaberajú hity súčasnej doby ako: Pharrel Williams, Bruno Mars, Calvin Harris, Macklemore, Daft Punk, Justin Timberlake, Rudimental, Avicii, Tiesto, Gueta,  a mnoho ďalších.

Zo skúseností však môčem potvrdiť že každého na parkete potešia hitovky 80-tych a 90-tych rokov ako napríklad: Michael Jackson, Dj Bobo, Dr.Alban, Vanila Ice, House of Pain, Run DMC, Haddaway, La Bouche, Duran Duran, atď.

Avšak ku každej akcii treba prekonzulovať playlist podrobnejšie a dohodnúť sa dopredu akým štýlom by ste chceli zabávať svojich hostí - poznáte ich lepšie ako ja.

Ak by ste chceli vedieť čo odporúčam, alebo čo bežne hrávam, nájdete niektoré playlisty na spotify:

NAŠE ODPORÚČANIA 

Perfektnou kombináciou a zaručenou zábavou pre všetkých hostí je kapela + DJ. Či už sa jedná o evergreen kapelu, ROCK-POP band, folklórny súbor alebo cimbalovku, je to vždy zaručená zábava pre všetkých, pretože si každý nájde to svoje. Ak to rozpočet nedovoľuje, nevadí: Snažíme sa zahrať tak, aby bol spokojný naozaj každý s ohľadom na rozmanitosť hostí. O tom svedčia dlohoročné skúsenosti a odohraté množstvo svadieb.

Ak Vám teda smiem poradiť, vyberte si Vaše obľúbené skladby, aby sme poznali približný štýl, ktorým bude párty smerovať a spolu to potom osolíme tak, aby počas tanečných kôl nesedel ani jeden hosť.

„Robím svoj JOB svedomite a štýlovo“

Odrhovačkám typu Helenky Vondráčkovej, Mašínky, či Michalom Davidom sa z radosťou vyhnem. Snažím sa hrať kvalitnú nemegamixovú hudbu v originálnej verzii. Mixujem podľa štýlu a BPM, teda žiadne PLAY-STOP od začiatku až po koniec skladby s nekonečným opakovaním refrénu, ak to skladba a atmosféra dovoľuje.

„Je mojím profesionálnym želaním aby na každej akcii vznikla skutočná hudobná a svetelná SHOW!“

Teším sa na Vaše želania, priatelia!


PORTFÓLIO