HUDBA NA SVADBU

HUDBA NA SVADBU


Akým štýlom hrám? Čo všetko ponúkam? Máte predstavu o Vašom dni „D“?!

Milujem rozmanitosť hudby na svadbách, avšak platia aj štandardy, ktorých sa rád držím:

OBRAD

Vynikajúce pre túto časť Vášho veľkého dňa sú skladby v štýle 50-tych a 60-tych rokov, napríklad Luis Armstrong, Tracy Chapman, Elvis Presley prípadne skladby interpretov ako John Legend, Michael Bublé, Bruce Springsteen…

♪ HUDBA V POZADÍ

Nemenej však záleží aj na podmazovej hudbe, ktorú vnímajú podvedome všetci hostia. Tu odporúčam začať pomalším jazzom či piano covermi, Neskôr pokračujeme chillout verziami cover songov, napríklad v prevedení bossa nova, jazz, classic, Sting, Michael Bublé, atď..

PRIVÍTANIE/PRÍHOVOR

Moderujeme v slovenskom alebo anglickom jazyku. Predovšetkým platí – na žiadnej svadbe nesmie nastať ticho. Po príhovore rodičov, alebo svedka moderujem celú svadbu vrátane oznamov, pozývania do tanca či uvedenia skladieb. Jednoducho aby hostia vedeli čo sa deje/ide diať.

MLADOMANŽELSKÝ TANEC

Skladba ktorou Vy a Váš partner otvoríte tanečnú zábavu ako mladomanželský pár. Preto si nezabudnite zvoliť pieseň, ktorá vo Vás vzbudzuje spomienky na určitý/dôležitý – jedinečný moment vo vašom živote alebo takú, ktorá sa Vám obom páči. Či to už bude klasický tanec, tango, cha-cha, alebo len pomalé romantické tempo – táto skladba patrí Vám!

KRÁJANIE TORTY

Sugar Sugar (The Archies) alebo Maroon 5 – Sugar sú najpoužívanejšie skladby tohto momentu. Samozrejme, som otvorený Vašim návrhnom a zahrám čokoľvek na Vaše želanie.

ČEPČENIE

Ak práve táto časť nie je v réžii folklórnej skupiny alebo dievčeniec v krojoch ako to už na slovenských svadbách býva zvykom, vytvoríme hudobný podklad my, pričom najčastejšie nesmú chýbať skladby ako: Od Buchlova vietor veje, Zbohom ostávajte alebo Parta moja parta a iné…


TANEČNÁ PÁRTY

TANEČNÝ WORKSHOP

MLADOMANŽELSKÝ KVÍZ

SPOLOČENSKÉ TANCE

KLASICKÉ TANCE


Na našich párty, nesmú chýbať štýly:

70’s 80’s 90’s – OLDIES, EVERGREENY

Vykopávky, pecky, hitovky ako: Kool and The Gang, Sister Sledge, KC, Boney M, Abba, Gloria Estefan, Gipsy Kings, …

ČESKOSLOVENSKÉ HITY

Kvalitné česko-slovenské kvalitné hity interpretov ako napríklad: Dara Rolins, Silvia Slivová, Elán, Polemic, Karel Gott, Vidiek, Para, Team, Hex, Horkýže Slíže, Iné kafe, Robo Grigorov, Billy Barman, IMT…

LATINO, SPAIN, TANGO, CHA-CHA

Ricky Martin, Jennifer Lopez, Enrique Iglesias, Lucenzo, Loona, Madonna, Shakira…

ROCK – POP

Nesmieme zabudnúť na: Queen, Kiss, Bon Jovi, AC-DC, Deep Purple, Bryan Adams,..


WISHLIST/BLACKLIST

Hudby je na svete toľko, že si žiadny DJ nemôže byť istý, čo sa klientovi bude zaručene páčiť. Skúsený DJ však vie odhadnúť čo zhruba zaberie na jeho hostí. S tými skôr narodenými sa môžeme baviť na Kája Gotta, Weitera, Grigorova, Grúňa a prípadne trochu ľudovej tvorby ako Profil, Repete, Kmeťoband,atď. Naopak na mladších hostí zaberajú hity súčasnej doby ako: Pharrel Williams, Bruno Mars, Calvin Harris, Macklemore, Daft Punk, Rudimental, Dj Fresh, Justin Timberlake a mnoho ďalších.

Zo skúseností však môčem potvrdiť že každého na parkete potešia hitovky 80-tych a 90-tych rokov ako napríklad: Michael Jackson, Dj Bobo, Dr.Alban, Vanila Ice, House of Pain, Run DMC, Haddaway, La Bouche, Duran Duran, atď.


NAŠE ODPORÚČANIA 

Perfektnou kombináciou a zaručenou zábavou pre všetkých hostí je živá hudba + DJ. Či už sa jedná o evergreen kapelu, folklórny súbor alebo cimbalovku, je to vždy zaručená zábava pre všetkých, pretože si každý nájde to svoje. Ak to rozpočet nedovoľuje, nevadí: Snažíme sa zahrať tak, aby bol spokojný naozaj každý s ohľadom na rozmanitosť hostí. O tom svedčí aj odohraté množstvo svadieb, ktoré sa počíta na niekoľko rokov.

Ak Vám teda smiem poradiť, vyberte si Vaše obľúbené skladby, aby sme poznali približný štýl, ktorým bude párty smerovať a spolu to potom osolíme tak, aby počas tanečných kôl nesedel ani jeden hosť.

„Robím svoj JOB svedomite a štýlovo“

Odrhovačkám ako Helenka Vondráčková, Jede jede mašínka, či Michal David sa z radosťou vyhnem. Snažím sa hrať kvalitnú nemegamixovú hudbu v originálnej verzii. Mixujem podľa štýlu a BPM, teda žiadne PLAY-STOP od začiatku až po koniec skladby s nekonečným opakovaním refrénu, ak to skladba a atmosféra dovoľuje.

„Je mojím profesionálnym želaním aby na každej akcii vznikla skutočná hudobná a svetelná SHOW!“

Teším sa na Vaše želania, priatelia!


PORTFÓLIO

matusve.com