STUŽKOVÁ

DJ NA STUŽKOVÚ?

Milí žiaci, Vážení profesori, milí rodičia. Pri hľadaní DJ-a na Vašu Stužkovú slávnosť dbajte prosím na zopár dôležitých vecí.

Každý kvalitný a moderný DJ berie takýto typ akcie svedomito, verím tomu – ide o jeho meno. Preto nie som výnimkou. Samozrejme že mám kvalitné bezdrátové alebo náhlavné mikrofóny aj na Váš program, zvukovú aparatúru pre ľudí z celej školy, fakt cool osvetlenie – otočné hlavy, LED reflektory, diskoguľe, atď. To beriem fakt ako samozrejmosť, kedže sa to snažím robiť už niekoľko rokov a Profesionálne. Preto si vyberte radšej kvalitu a to nie len vo vybavení, ale aj v skúsenostiach a schopnostiach DJ-a. Krátke video zo Stužkovej – pozrite si… 

Asi najhlavnejšie zo všetkého, po ukončení oficionálnych príhovoroch, úkonu stužkovania a večere je dôležitá práve

ZÁBAVA

Vás, Vašich rodičov a profesorov. Dbám hlavne na to! S pridanou hodnotou že je všetko za priaznivú – férovú cenu.

DJ musí byť hudobníkom a zabávačom celým srdcom!

Bude mi potešením vybrať pre Vás obľúbený PLAYLIST, ktorému sa poteší každý Váš spolužiak, prípadne profesor, rodič. Som tu pre Vás, tak si užívajte tie namixované hudobné pecky práve vy! Je jedno či sa budeme baviť na Slovenské RETRO (Elánovky, Davida, Vondráčkovú, Hamela), alebo aktuálne hity dnešnej doby (Bruno Mars, Calvin Harris, Avicii, Macklemore), nájdeme všetko čo si budú Vaše uši žiadať. Nezabudneme ani na:

Rodičovský valčík, prípadne klasiku pre profesorov.

Obom patrí im dostatočná vďaka za to že boli trpezlivý pri čase strávenom s Vami a hlavne za to, čo Vás naučili.

Pre informácie ohľadom termínov ma kontaktujte na: matusve@matusve.com


PORTFÓLIO