TOP 5 piesní pre príchod nevesty k oltáru

Tie najlepšie piesnie pre príchod nevesty k oltáru

piesen nevesty k oltaru

Blíži sa to! O chvíľku budeš prechádzať  uličkou k svojmu budúcemu manželovi. Prídeš, aby si mu povedala svoje „ÁNO“. Moment, keď prichádzaš k ženíchovi Ty, jeho vyvolená, v žiare svetiel, a on stojí v nemom úžase pri oltári v kostole, alebo pri obradnom stole na úrade, či (v tom netypickejšom, ale čoraz častejšom prípade) pri oddávacom mieste v rozkvitnutej záhrade. Bude to veľmi krásna chvíľa, Tvoja chvíľa, milá nevesta, tak ju ešte viac umocni výberom tej správnej piesne 🙂 Veď každá nevesta túži vo svoj svadobný deň vidieť aspoň malé dojatie u svadobčanov, a predovšetkým u svojho budúceho manžela, nech je to akýkoľvek „tvrďas“! Pripravila som pre vás, milé budúce nevesty výberovku tých najkrajších piesní, ktoré zaručene vženú minimálne jednu slzu do oka počas Vášho príchodu každému!

Netypická klasika

Všetci dobre poznáme pieseň Here comes the bride, ktorú obvykle oduševnene hrá organista na začiatku svadby v každom kostole. AVŠAK, nech je táto pieseň akokoľvek typická, mnohým sa už môže zdať opočúvaná.. Mne sa dych zastavil, keď som počula túto  cover verziu od Vincente Avella, ktorý ju celú zahral na piane. Môžem ju len odporúčať, sú v nej ponechané tradičné časti, no je prevzdušnená súčasnosťou, a určite svadobčanov príjemne prekvapí 😉

Alebo

Novodobá romantika

V súčasnosti sú na hudobnej scéne speváci, ktorí to s romantikou naozaj vedia a ich piesne sú stávka na istotu. Vhodnou voľbou pre príchod každej nevesty je napríklad aj pieseň od John Legend – You & I (Nobody in the world).

Prečítajte si celý článok na blogu profesionálnej učiteľky tanca >