PORTFÓLIO PÔSOBENIA

Typy akcií, kde pôsobím

SVADBA

Svadba bez dobrej hudby je ako chlieb bez soli. Záleží nám na Vašej svadobnej párty! Dôkladne vyberáme každú skladbu zo štýlom, ktorý sme si dohodli. Od folklórnej, ľudovej tvorby, cez 80-te roky až po súčasnosť. Na svadbe by nemali chýbať Evergreeny a tie najlepšie hitovky. Už sa tešíme na želania Vašich hostí ako im vyčaríme úsmev na tvári.

FIREMNÝ EVENT

Každá firma musí z času-načas vypnúť. Dopriať zamestnancom vytúžený oddych a trochu zábavy. Preto je aj Dj neoddeliteľnou súčasťou tohto večierka. Vieme Vám vyplniť program umelcami, alebo oživiť atrakciami ako: ohňová show, laser show, rôzne exteriérové aktivity, ale samozrejme najviac sa budeme podieľať na tanečnej zábave Vašich hostí.

PÁRTY

Narodeninová oslava? Ples? Stužková? Alebo tématická párty? Na každej sa chcú hostia baviť! Preto sa snažíme aby každá jedna bola nezabudnuteľnou súčasťou Vášho života. Robíme maximum z našej pozície, aby boli naozaj všetci spokojný a každý si našiel to svoje. Neváhajte nás osloviť Vašim nápadom, radi Vám vyhovieme.

Wedding & Event DJ

Are you looking for a DJ for a wedding, company party, celebration or moderation, sound and event lighting? Do you want professionalism, flexibility, positive attitude and proactive technical solutions? Choosing the best dance music for you and your guests? I offer energy, great music and professional technical solutions. Welcome to my website, I will gladly fulfill your musical wishes.